|
Lid worden Iedereen kan lid worden van de bibliotheek. Een lidmaatschap is gratis tot en met 17 jaar. Er wordt alleen eenmalig inschrijfkosten van € 3,00 in rekening gebracht. Vanaf 18 jaar wordt jaarlijks (tot opgezegd is) een contributietarief in rekening gebracht.
Inschrijven
Bij het inschrijven vragen we u naar een aantal gegevens en een legitimatie. We vragen u ook of u de contributie via incasso wilt betalen. Dit is zowel voor u als de bibliotheek iets voordeliger dan contant of via een acceptgirokaart.
U kunt het en alvast invullen inschrijfformulier hier downloaden
Als u naar uw bibliotheek komt, maken we op dat moment graag een kaart voor u gereed, zodat u meteen gebruik kunt maken van de voordelen van uw bibliotheeklidmaatschap.
Uitschrijven
Opzeggen is ook eenvoudig, het kan telefonisch, schriftelijk, per
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
of aan de balie. Wel moet u opzeggen twee maanden voor het einde van het contributiejaar en er mogen geen openstaande registraties (bijvoorbeeld boetes, leengelden) of materialen meer op uw pas staan.
Bij verhuizing: Als u verhuist, kan uw lidmaatschap worden overgenomen door de bibliotheek in uw nieuwe woonplaats. Geef de verhuizing door tijdens uw laatste bezoek aan de bibliotheek. U ontvangt dan een bewijs van betaalde contributie. De nieuwe bibliotheek geeft op vertoon van dit bewijs meestal korting.
U kunt hier het uitschrijfformulier downloaden.
Vermissing lenerspas
Als uw lenerspas vermist is, kunt u een duplicaat kopen voor € 3,00. U krijgt dan een nieuw lenersnummer en de oude pas wordt geblokkeerd. Komt u hiervoor naar de bibliotheek, dan wordt dit direct voor u geregeld. Via Mijn gegevens kunt u ook zelf direct uw vermiste pas blokkeren, om te voorkomen dat iemand anders er gebruik van kan maken.
|